Методичні розробки для студентів-фармацевтів УжНУ із загальної фізіології.
Медицина
Загальна фізіологія. Методичні вказівки для студентів спеціальності "Фармація" (Фекета В.П., Райко О.Ю., Савка Ю.М.)
Книга про отрути і отруєння (Ісаак Трахтенберг)
Узагальнено результати наукових досліджень токсикологів, гігієністів, фахівців з медичної екології, фармакологів щодо пріоритетних проблем хімічної безпеки.
Основи патології (Обливач А.В.)
Детально розглянуті типові відповіді організму при ушкодженні його елементів на різних рівнях організації живої системи та їх недостатність.
Профілактична медицина (Даценко І.І., Габович Р.Д.)
У книзі викладені основні напрямки профілактичної медицини, загальної гігієни, що характеризують умови і чинники навколишнього середовища, їхній вплив на людину і значення профілактичних заходів, щ
Метод кількісної оцінки стану клітин крові при бальнео- і рефлексотерапії та медикаментозному лікуванні (Лазорик М.)
Розроблений метод застосовано у хворих при дослідженні крові з пальця та при паралельному заборі капілярної, венозної та артеріальної крові під час медикаментозного лікування, бальнеотерапії закарп
Психіатрія (під ред. Напреєнка О.К.)
За структурою і змістом він відповідає чинній навчальній програмі. Класичні уявлення про головні форми психічних розладів викладено з урахуванням новітніх досягнень теоретичної медицини.
Бронхіальна астма (Регеда М.С.)
Подані визначення, розповсюдженість, етіологія та фактори які сприяють розвитку захворювання, патогенез, клінічна картина, діагностика та дифдіагностика, ускладнення та лікування різних форм бронхі
Нейрохірургія (Сіпітий В.І.)
У підручнику представлені основи клініки, етіології, класифікації, діагностики і хірургічного лікування захворювань ЦНС, вивчення яких передбачає програма з нейрохірургії для медичних ВНЗ України.
Внутрішня медицина. Том 2 (під ред. Амосової К.М.)
Другий том підручника “Внутрішня медицина” містить три розділи, в яких висвітлені хвороби органів дихання, хвороби нирок і ревматичні хвороби.
Хірургія (за ред. Кондратенка П.Г.)
У підручнику описано найпоширеніші хірургічні захворювання. Головну увагу приділено діагностиці та дифдіагностиці гострої хірургічної патології.