Навчальна література

Психіатрія (під ред. Напреєнка О.К.)

Обгортка: 
Автори: 
Влох І.Й., Голубков О.З., Двірківський А.О., Дищук І.П., Дупленко П.Ю., Козидубова В.М., Кутько І.І., Лісовенко В.Л., Логановський К.М., Миколайський М.В., Михайлов Б.В., Сироп'ятов О.Г., Сонник Г.Т.,
Рік видання: 
2001

За структурою і змістом він відповідає чинній навчальній програмі. Класичні уявлення про головні форми психічних розладів викладено з урахуванням новітніх досягнень теоретичної медицини.

Психіатрія і наркологія (під ред. Гавенка В.Л., Бітенського В.С.)

Автори: 
Гавенко В.Л., Бітенський В.С., Абрамов В.А., Влох І.Й., Кожина Г.М., Коростій В.І., Напреєнко О.К., Самардакова Г.О., Спіріна І.Д., Юр'єва Л.М.
Рік видання: 
2009

Підручник підготовлено відповідно до нової програми з дисципліни "Психіатрія і наркологія". Зміст видання відповідає основним модулям цієї програми.

Нейропсихологія (Чабан О.С., Гуменюк М.М., Вербенко В.А.)

Обгортка: 
Автори: 
Чабан О.С., Гуменюк М.М., Вербенко В.А.
Рік видання: 
2008
Лекції курсу з основ нейропсихології є складовою оволодіння знаннями, розумінням проявів ураження мозку та нейропсихологічної діагностики.

Психіатрія

Автори: 
Сонник Г.Т., Напрєєнко О.К., Скрипніков А.М.
Рік видання: 
2003
Цей підручник висвітлює основні загальні та окремі питання психіатрії і за структурою та змістом відповідає чинній навчальній програмі.

Методичні вказівки з самостійної підготовки до практичних занять з психіатрії та наркології

Рік видання: 
2005
Методичка-підручник з психіатрії, розрахований на студентів медичних ВУЗів, аспірантів, магістрів, клінічних ординаторів, та лікарів-інтернів медичних спеціальностей.

Методичні вказіки з самостійної підготовки до практичних занять з медичної психології

Автори: 
Сонник Г.Т., Зайцев О.О., Скрипніков А.М., Касьяненко М.А., Денеко М.О., Борисенко В.В., Телюков О.О., Савченко О.В., Рудь В.О., Сонник Є.Г.
Рік видання: 
2001
Методичка з медпсихології, розрахована на студентів медичних ВУЗів, аспірантів, магістрів, клінічних ординаторів та лікарів-інтернів медичних спеціальностей. Описаний побтрібний теоретичний матеріал, який стане в пригоді будь-якому медпрацівнику.

Психіатрія

Обгортка: 
Автори: 
В. С. Бітенський, П. І. Горячев, Е. В. Мельник, В. А. Пахмурний, М. М. Пустовойт, В. В. Сушко, В. В. Сушко, Т. М. Чернова
Рік видання: 
2004
Курс лекцій з психіатрії написано у відповідності до програми викладання психіатрії в медичному університеті. Він складається з 12