Навчальна література

Бронхіальна астма (Регеда М.С.)

Автори: 
Регеда М.С.
Рік видання: 
2005

Подані визначення, розповсюдженість, етіологія та фактори які сприяють розвитку захворювання, патогенез, клінічна картина, діагностика та дифдіагностика, ускладнення та лікування різних форм бронхі

Внутрішня медицина. Том 2 (під ред. Амосової К.М.)

Обгортка: 
Автори: 
Свінціцький А.С., Конопльова Л.Ф., Фещенко Ю.І., Яременко О.Б., Яшина Л.О., Гаврисюк В.К., Мішалова В.Г., Пелещук А.П., Осадчий О.І., Полянська М.О., Моногарова Н.Є., Туманов А.Н., Сідун Г.В., Руденко Ю.В.
Рік видання: 
2009

Другий том підручника “Внутрішня медицина” містить три розділи, в яких висвітлені хвороби органів дихання, хвороби нирок і ревматичні хвороби.

Захворювання органів дихання в практиці сімейного лікаря (Ждан В.М.)

Автори: 
Ждан В.М., Гурина Л.І., Бабаніна М.Ю.
Рік видання: 
2008
У посібнику викладені сучасні погляди на етіологію, патогенез, клініку, діагностику, лікування та профілактику основних захворювань органів дихання, які зустрічаютсья в практиці сімейних лікарів.

Кардіологія сімейного лікаря (під ред. В.М.Ждана)

Автори: 
Ждан В.М., Кітура Є.М., Стародубцев С.Г., Волченко Г.В., Бабіна М.Ю.
Рік видання: 
2006
У посібнику викладено сучасні погляди на етіологію, патогенез, клініку, діагностику, лікування та профілактику основних серцево-судинних захворювань, які зустрічаються в практиці сімейнихз лікарів, розглянуті як традиційні, так і нові доступні методи діагностики та лікування невідкладних станів в кардіології.

Гіпероксибаротерапія

Обгортка: 
Автори: 
П. М. Чуєв, А. С. Владика, К. П. Воробйов
Рік видання: 
1999
У навчальному посібнику містяться відомості зі становлення та розвитку гіпербарооксигенації (ГБО), зокрема в Україні. Визначено теоретичні основи, організаційні, технічні й, особливо, клінічні аспекти використання ГБО для лікування, розглядаються питання щодо заємодії ГБО з деякими лікарськими речовинами й патологічні реакції організму на гіпероксію.

Госпітальна терапія

Автори: 
Сердюк Н.М.
Рік видання: 
2003
У підручнику викладено сучасні відомості щодо етіології, патогенезу, клініки, діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів, вивчення яких передбачено програмою з госпітальної терапії для студентів вищих медичних навчальних закладів III —IV рівнів акредитації.