Відкриття нового розділу - "Особисті Блоги"

 

Хочу представити до вашої уваги новий розділ сайту - Блоги
Від тепер кожен користувач має можливість отримати особистий блог, та ділитися в ньому своїми працями, думками, чи цікавими розповідями.
Отже для того щоб розпочати користуватися блогом вам потрібно перейти до секції "Блоги" та натиснути "Отримати блог" або перейти одразу по адресі: http://youalib.com/blog/signup
 
Після чого тиснемо кнопку "Отримати блог". 
 
 
Для того щоб стати учасником колективного блогу вам потрібно дотримуватись декількох правил.
Блог є особистою сторінкою тільки зареєстрованого читача бібліотеки. Ведення блогу відповідає цілком уявленням його автора. Однак потребує певного нормування:

1)Забороняється публікація СПАМУ, особливо порнографічного характеру. За це – IP-бан;

2)Висловлювання некоректними фразами, які несуть в собі образу іншому читачу бібліотеки;

3)Обов’язкове тегування: користувач повинен слідкувати за темами і рубриками своєї сторінки, це повинно забезпечити легкий і зручний спосіб перегляду блогу простими користувачами.

При наявності суперечних ситуацій – обов’язкове
звернення до адміністрації сайту.
Отже після згоди вище наведених правил - ви миттєво отримаєте свій блог, після чого матимете можливість публікувати матеріали.
Раджу перед початком роботи з блогом внести деяку загальну інформацію, яка буде відображатися на сторінці ваших дописів. Знайти цю секцію ви зможете в розділі "Мій аккаунт" -> Змінити.

 

Записи всіх користувачів буду транслюватися на основній сторінці блогів http://youalib.com/blog , на сторінці категорії, а також у вашій особистій стрічці.
Бажаємо успіхів і натхнення для майбутніх записів.
 
Надсилайте ваші пропозиції для того щоб покращити цей розділ.

Успіху всім у вивченні пізнавальної літератури

Да, и я желаю всем успехов!