Книги в електронному форматі

Що ж, шановні відвідувачі, допоможіть нам разом вдосконалюватися та розвиватися.  Які книги ви б хотіли, щоб вони були доступні у електронному вигляді?Тематика книг допоможе нам покращувати якість наповнення сайту. Чекаємо ваших пропозицій щодо книг! 

А які є книги по стоматології??? Мені потрібен Рожко другий том...

Лідія

Цікавлять книги з екології )

необхідно атлас чайковського сокуренка по гістології

Медична мікробіологія, вірусологія та імунологія. під ред. Широбокова В.П. Дуже цікавить ця книжка, підкажіть де знайти.

Цікавлять книги по стоматології!!!

pdf

спасибо большое..... без этого сайта было бы сложно!

Яку програму треба мати на компі, щоб читати DJVu-книги? Бо у мене виникли з цим проблеми. З свого боку прошу книги по медицині ЛОР. Дякую!

Є 2 програми WinDjVu або DjVuReader - що читають цей формат, завантажити можна через http://depositfiles.com/files/bhadp4379 чи http://windjview.sourceforge.net/ru/

ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!

Чи можуть користувачі сайту самостійно завантажувати до нього файли?

Ви можете звернутися до адміністраторів через контактну форму та долучитися до команди модераторів. Також найближчим часом планується запустити новий розділ сайту - Блоги. Кожен користувач зможе вести свій особистий блог, де зможе поділитися своїми працями чи цікавими матеріалами.   

Необхідна класика алгебри і теорії чисел - Завало С. Т. Алгебра і теорія чисел у 2 частинах, а також відповідний практикум цього ж автора у двох частинах.

Будь ласка, якщо можна викладіть "навчальний посібник з медичної біології, паразитології та генетики. Практикум" Пішак і Захарчук.

Тензорний аналіз

мені б хотілось щоб Атласи викладались в PDF форматі, бо DJVu погано передає малюнки

потрібні підручники по паразитології

дуже потрібні книги по стоматології)))

 на жаль із стоматологією проблема - їх є дуже мало, а саме в мене є Ортодонія та ЗУбопротезна техніка. По можливості їх викладу на сайт

Підтримую вище сказане моїх попередників - розділ медицина вартий уваги кожного - знайшов для себе багато корисного, майже все звідти скачав =))) шкода що не знайшов там по АНАТОМІЇ книги том 1-2-3 автора Головацького А.С.,Черкасова,Сапина,Парахіна або АНАТОМІЮ Шапоренка хоча б)))

є другий том Шопаренко, однак він ще не до кінця готовий до викладення на сайт. Також до сканування готуюються 3 томи Головацького та Анатомічна номенклатура. Думаю, після модульною сесії викладеться на сайт)

Дуже цікавлять книги з медицини.

 мене також)все таки спеціальність кличе...однак хотілося б дещо конктрентіше, напрям, автори, як на ваша думку потрібні і водночас несуть дійсно корисну інфу для майбутніх професіоналів.

Алас з анатомії кістки та їх зєднання Автор - Чорнокульський, рік не памятаю,це гарна книга для майбутніх починаючих медиків.