Створити новий акаунтУвійтиЗапитати новий пароль

акаунт користувача

Угода користувачів Всеукраїнської електронної бібліотеки.
Угода обов’язкова до виконання. Її недотримання веде за собою застосування відповідних методів впливу.
1. ЗАГАЛЬНЕ
1.1. Усі питання в межах Всеукраїнської бібліотеки Ротаракт клубу Ужгород команда (адміністрація) вирішує на власний розсуд, відповідно до цих правил та власних переконань. Рішення адміністрації є остаточними, публічному обговоренню не підлягають і повинні виконуватися усіма відвідувачами е-бібліотеки. Спірні питання та скарги розглядаються і вирішуються з адміністрацією у приватній переписці е-поштою чи за допомогою ПП на форумі.
1.2. Команда (адміністрація) діє в межах цих правил, однак залишає за собою усі права стосовно бібліотеки та будь-яких матеріалів і даних, розташованих у ній. 1. Збереження авторських прав
1.1. Усі матеріали, представлені у бібліотеці, викладені виключно з метою ознайомлення та навчання. Всю відповідальність за інше використання матеріалів несе особа, яка їх завантажує та використовує не за призначенням. Читач бібліотеки зобов’язується дотримуватися та поважати авторство матеріалів. Всеукраїнська електронна бібліотека не несе відповідальності за розповсюдження матеріалів, викладених на її сторінках.
1.2 Якщо ви є автором твору (власником авторських прав) і ви вважаєте, що публікація на сайті порушує ваші авторські права, ви можете звернутися із відповідним запитом до адміністрації сайту. Представивши нам документ, який підтверджує особу-власника авторських прав (автора, видавництво), заяву із вказаними раціональними причинами вашого прохання, ми зобов’язуємося видалити матеріал протягом 7 днів. Однак при недотриманні вказаної процедури, адміністрація сайту залишає за собою право відхилити прохання, так як діяльність сайту не напрямлена на шкоду авторам книг та їх робіт.
1.3 Діяльності сайту узгоджена і підпадає під дію Закону України «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки».
2. РЕЄСТРАЦІЯ
2.1. Реєстрація є обов’язковою процедурою для читачів бібліотеки.
2.2. При реєстрації заборонено:
а. реєструватися з логінами, що не несуть смислового навантаження (напр., «ошва», «ikj2389fgn2iu» тощо), містять лайку чи образи.
б. реєстрація з псевдами типу «Адмін», «Головний», «Бібліотекар» та подібними.
в. реєстрація з псевдами, які схожі на вже зареєстровані псевда чи візуально дублюють їх (напр., «Олесь» і «0лесь»).
2.3. Будь-яке порушення під час реєстрації може призвести до видалення облікового запису без попередження.
2.4. Адреса е-пошти, яку Ви вказуєте під час реєстрації, повинна бути робоча. Реєстрація з неробочою, чужою або хибною адресою е-пошти може призвести до видалення облікового запису.
3. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ ЧИТАЧІВ
3.1.Ці заборони є універсальними для більшості цивілізованих веб-ресурсів. Тому звучать вони наступним чином.
3.2. З приводу будь-яких питань, що стосуються цих правил, їх трактування, дотримання, виконання тощо, читачі бібліотеки можуть вільно звертатися до адміністрації.
3.3. У бібліотеці заборонено розміщувати тексти та зображення, які: а. містять особисті образи, що зачіпають честь та гідність інших. читачів бібліотеки.
б. підбурюють розв'язання міжусобних конфліктів.
в. пропагують комунізм, фашизм та шовінізм.
г. закликають до повалення існуючого конституційного ладу України, порушення територіальної цілісності України чи прямого порушення законодавства України.
ґ. мають елемент зневаги до українців, їхньої культури, мови, традицій, видатних постатей та державної символіки.
д. містять «наїзди» на команду та учасників бібліотеки в будь-якій формі.
е. не відповідають темі/розділу, що обговорюється (офтоп).
є. багаторазово повторюються (флуд) чи повторюють інші аналогічні.
ж. містять брудну лайку (мат), навіть у завуальованій формі.
з. містять будь-яку рекламу.
і. містять передрук великих за обсягом матеріалів.
й. місять надмірне цитування, коли цитата більша за відповідь-коментар до неї.
л. містять матеріал порнографічного змісту.
Наявність чи відсутність у текстах та/чи зображеннях порушення уповноважені представники команди визначають на власний розсуд. Вищевказані заборони не розповсюджуються на твори, що містяться у бібліотеці. Про вимоги до творів докладніше читайте відповідну сторінку довідки.
3.4. Категорично не бажано користуватися «анонімайзерами», які приховують/змінюють Вашу реальну ІР-адресу. При вирішенні питання про блокування чи видалення псевда це може піти Вам на шкоду.
3.5. У випадку порушення користувацької угоди до читача застосовуються такі методи впливу:
а. попередження;
б. призначення порушення;
в. тимчасове блокування акаунту;
г. довічне блокування акаунту;
ґ. довічне блокування ІР-адреси;
д. виключна міра покарання - електричний стілець для акаунта.

3.6. Матеріали, що порушують дані правила, можуть бути без попередження змінені або видалені командою бібліотеки.

Інформація акаунту
Пробіли в імені дозволяються, пунктуація не дозволяється окрім знаків крапки, дефісу та підкреслення.
Реальна адреса електронної пошти. Всі листи від системи будуть відсилатись за цією адресою. Адреса електронної пошти не відображається публічно і буде використовуватись тільки якщо Ви захочете отримати новий пароль або отримувати визначені новини або повідомлення по електронній пошті.
Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.
Контакти
Персональна інформація
CAPTCHA
Будь ласка натисніть на "Я не робот"